5 sposobów, aby łagodnie powrócić do pracy po urodzeniu dziecka

Dla każdej mamy okres po urodzeniu dziecka to czas wielkich zmian, w którym wszystko przestaje być takie, jak dotychczas. W momencie pojawienia się na świecie Maleństwa, to wokół niego zaczyna kręcić się cały świat. Myśli związane z pracą i wszystkimi tematami zawodowymi znikają, a zastępuje je troska o zapewnienie Dziecku spokoju i bezpieczeństwa.

0 Read More

Tam, gdzie włącza się spokój – czyli jak urządzić pokój dla dziecka?

Zanim jeszcze na świecie pojawi się dziecko, wiadomość o ciąży przewraca świat Rodziców do góry nogami. Na początku pojawia się u nich radość i euforia, czasem strach, czy poradzą sobie w nowej roli. Im bliżej do rozwiązania, tym bardziej intensywnie myśli się o wyprawce, kompletowaniu ubranek, a także o przygotowaniu pokoju dla Maluszka. W pierwszych miesiącach życia dziecko [...]

0 Read More

Jak złapać oddech zimą?

W grudniu najmroźniejsza pora roku daje o sobie znać nie tylko oficjalnym – bo kalendarzowym nadejściem, ale także niezbyt przyjemną aurą. Coraz krótszym dniom, zamiast słońca, często towarzyszy marznący deszcz i przeszywający wiatr. Dodatkowo – zwłaszcza w dużych miastach - w mroźnym powietrzu wisi gęsty smog. To wszystko ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie fizyczne i nastrój.

0 Read More
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać