Niania elektroniczna z kamerą – jaka najlepsza? Podpowiadamy

Spodziewasz się dziecka i zastanawiasz się, jak zaplanować opiekę nad nim? Rozważasz zakup niani elektronicznej z kamerą, ale nie masz pojęcia, który model będzie dla Ciebie najlepszy? Podpowiadamy, które nianie elektroniczne z kamerą szczególnie warto kupić.

Niania elektroniczna z kamerą – dlaczego warto?

Niania elektroniczna wyposażona w kamerę to bardzo przydatne urządzenie, ponieważ umożliwi Ci jeszcze lepszą kontrolę malucha. Dzięki niej w każdej chwili sprawdzisz, czy Twoja pociecha nadal słodko śpi i czy nie dzieje się z nią nic niepokojącego. Bez wątpienia taki sprzęt zapewni Twojemu maluchowi bezpieczeństwo, a Tobie spokój i komfort psychiczny. Wreszcie zyskasz możliwość skupienia się na innych obowiązkach i zajęciach niż tylko opieka nad dzieckiem.

Niania elektroniczna z kamerą – jaka najlepsza? Proponowane produkty

Wiesz już, że przyda Ci się niania elektroniczna z kamerą. Jaka najlepsza niania powinna znaleźć się w Twoim koszyku? Poniżej znajdziesz kilka wysokiej jakości produktów.

Niania VTECH VM5261

Szukasz wysokiej jakości niani elektronicznej z kamerą? Postaw na nowoczesny model VM5261, który dla wygody i lepszego obrazu możesz zamontować również na ścianie. Nianię tę charakteryzuje przede wszystkim bardzo duży ekran LCD o przekątnej 5”. Poza tym zapewnia ona doskonałe połączenie pozbawione zakłóceń. Co więcej, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb nocny i oświetlenie za pomocą podczerwieni. Warto wiedzieć, że niania elektroniczna VM5261 ma elektroniczną regulację kąta widzenia kamery. Na uwagę zasługuje również fakt, iż ma ona wbudowanych aż 9 uspokajających kołysanek i szumów.

Niania VTECH BM4300

Szczególnie polecaną nianią elektroniczną z kamerą jest także model BM4300, który zapewnia bardzo dyskretny monitoring dziecka. Nadajnik ma oryginalny kształt sowy, co czyni go także wspaniałą ozdobą pokoju malucha. Zaletą modelu BM4300 jest również kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3’’. Warto wiedzieć, że wbudowana kamera bez problemu wychwyci nawet najmniejszy ruch w pobliżu dziecka. Co więcej, masz możliwość regulacji kąta widzenia oraz przybliżenia obrazu. Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w termometr, dzięki czemu szybko sprawdzisz, jaka temperatura panuje w pokoju malucha. Istotne jest również to, że posiada ono automatyczny tryb nocy i wbudowane kołysanki.

Niania VTECH VM3255

Tańszym, ale równie niezawodnym modelem elektronicznej niani z kamerą jest VM3255. Urządzenie to ma kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8”, a także zoom, który zapewnia dwukrotne powiększenie. Co więcej, w razie potrzeby możesz regulować kąt kamery. Dodatkowo niania VM3255 jest wyposażona w czujnik temperatury i automatyczny tryb nocny. Umożliwia ona przemawianie do dziecka przez mikrofon lub włączenie mu uspokajającej kołysanki albo szumu.

Jeżeli wybierzesz któreś z polecanych przez nas urządzeń, bez wątpienia będziesz zadowolony z jego działania. Niania elektroniczna z kamerą znacznie ułatwi Ci opiekę nad dzieckiem i zapewni wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

Najnowsze wpisy
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać