Niania elektroniczna z kamerą – ranking najlepszych produktów

Wkrótce na świat przyjdzie Twoje dziecko i chcesz jak najlepiej się do tego przygotować? Słyszałeś o niani elektronicznej z kamerą, ale nie wiesz, jakie urządzenie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Zapoznaj się z naszym rankingiem i dowiedz się, które nianie elektroniczne sprawdzają się najlepiej.

Czym jest niania elektroniczna?

Niania elektroniczna to niezwykle praktyczne urządzenie, które umożliwia zdalną kontrolę malucha, m.in. podczas snu. Sprzęt ten jest wyposażony w mikrofon i głośniki, a niekiedy posiada również wbudowaną kamerę. Dzięki niemu można czuwać nad swoją pociechą, będąc w innym pokoju, czy też nawet w ogrodzie.

Niania elektroniczna z kamerą – ranking

Chcesz kupić nianię elektroniczną z kamerą? Ranking powinien pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Zobacz nasze propozycje.

Niania VTECH VM5252

Szukasz idealnej niani elektronicznej dla swojego dziecka? Rozważ zakup modelu VM5252, który możesz bez problemu zamontować nawet na ścianie. Wyróżnia się on przede wszystkim wysokiej jakości ekranem o przekątnej 5”. Niania elektroniczna VM5252 umożliwia połączenie wolne od jakichkolwiek zakłóceń. Automatycznie przechodzi ona w tryb nocny, zapewniający oświetlenie podczerwienią. Kąt widzenia kamery można bardzo wygodnie regulować, podobnie jak poziom głośności. Oprócz tego niania ma wbudowanych aż 9 uspokajających melodii i niezawodny czujnik temperatury.

Niania VTECH BM4600

Jedną z najbardziej polecanych niań elektronicznych z kamerą jest model BM4600, zapewniający całkowicie dyskretny monitoring malucha. Istotne jest to, iż urządzenie ma kształt sowy, dzięki czemu stanowi świetną ozdobę dziecięcego pokoju. Jego zaletą jest również kolorowy wyświetlacz LCD o wymiarach 4,3’’, który jest w stanie wychwycić nawet najmniejsze detale i ruch. Poza tym istnieje możliwość zdalnej regulacji kąta widzenia lub też włączenia przybliżenia. Elektroniczna niania BM4600 jest ponadto wyposażona w termometr, dzięki czemu z łatwością sprawdzisz temperaturę pomieszczenia. Ponadto możesz uspokoić malucha własnym głosem albo jedną z dostępnych kołysanek. Co ciekawe, urządzenie ma także tryb nocny z podczerwonym doświetleniem.

Niania VTECH VM3255

Jeżeli szukasz nieco tańszego, ale zarazem wysokiej jakości urządzenia, postaw na elektroniczną nianię VM3255. Posiada ona kolorowy ekran o przekątnej 2,8” i zoom zapewniający dwukrotne powiększenie. Istotne jest również to, iż masz możliwość regulacji kąta kamery. Niania elektroniczna VM3255 ma precyzyjny czujnik temperatury oraz komfortowy tryb nocny. Warto wiedzieć, że do wyboru masz aż 5 poziomów głośności. Jej zasięg w budynku wynosi 50 m, a poza budynkiem aż 300 m. Oprócz kołysanek możesz włączyć dziecku także uspokajający szum lub też przemawiać do niego przez mikrofon.

Jeżeli zdecydujesz się na któreś z powyższych urządzeń, z pewnością posłuży Ci ono bardzo długo i przyda się każdego dnia. Wysokiej jakości elektroniczna niania może znacznie ułatwić Ci opiekę nad maluchem.

Najnowsze wpisy
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać