Matka Mężatka testuje Nianie BM2600

„Gdy byłam w ciąży z synem w mojej wyprawce nie uwzględniłam niani elektronicznej, myślałam, że będzie to kolejny zbędny gadżet niemowlaka. Dziś już wiem, jak bardzo się myliłam… Teraz video niania cały czas pomaga mi w codziennym funkcjonowaniu i bez niej nie wyobrażam sobie naszego życia.

Decydując się na zakup niani elektronicznej musimy dokonać wybory z szeregu różnego rodzaju modeli. Dziś chce wam ułatwić ten wybór i podpowiedzieć na co należy zwrócić uwagę, testując Vtech Cyfrową Nianię Elektroniczną z Kamerą Monitor DECT BM2600.

Rodzaje niani elektronicznej

Niania elektroniczna to nic innego jak urządzenie, które pozwala słyszeć bądź widzieć i słyszeć, co się dzieje w pokoju dziecka podczas naszej nieobecności. Wszystko zależy od modelu. Na rynku dostępne są modele z czujnikiem głosu, gdzie przekazywany jest tylko głos w sytuacji np. gdy dziecko płacze (nianie elektroniczne z funkcją audio). Możemy wybrać również elektronicznie nianie z wyższej półki, które są wyposażone również w kamerę co pozwala nam nie tylko słyszeć dziecko ale również je obserwować (nianie elektroniczne z funkcją video).”

Najnowsze wpisy
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać

VTECH BM1000 Niania Elektroniczna Nadajnik