Nianie elektroniczne – ranking najlepszych urządzeń na rynku

Od wielu lat obserwuje się coraz większe zainteresowanie nianiami elektronicznymi. Akcesoria tego typu uważane są za jeden z najlepszych sposobów na kontrolowanie snu dziecka i jego aktywności. Jeśli szukasz gadżetu, który będzie wspierał Cię w opiece nad maluchem, dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawiamy ranking najlepszych urządzeń na rynku w 2022. Znajdziesz tutaj modele o różnych funkcjach i cechach, dzięki czemu łatwo dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Sprawdź!

Czym jest niania elektroniczna?

Niania elektroniczna to urządzenie, które służy do monitorowania dziecka podczas jego snu. Najprostsze urządzenia składają się z mikrofonu, który umieszcza się w pokoju dziecka oraz odbiornika, który można ze sobą nosić. Istnieją także bardziej zaawansowane sprzęty, które dodatkowo przesyłają obraz śpiącego malucha, monitorują oddech lub nawet odtwarzają ulubioną kołysankę. Niania elektroniczna pozwala rodzicom na obserwowanie pociechy nie tylko, kiedy śpi, ale gdy bawi się samemu. Urządzenie okazuje się niezbędnym akcesorium także, gdy:

– dziecko jest wcześniakiem lub ma problemy z oddychaniem;

– masz mocny sen, z którego trudno Ci się wybudzić;

– zależy Ci na komforcie psychicznym podczas codziennych czynności, które wykonujesz, gdy pociecha ma drzemkę w ciągu dnia. Wówczas możesz wziąć prysznic, przygotować obiad, obejrzeć film czy przeczytać książkę. 

Nianie elektroniczne – TOP 3 najlepszych urządzeń na rynku

Istnieje wiele różnych modeli niani elektronicznych. Wybór odpowiedniego urządzenia może być trudny. Szczególnie dla rodziców, którzy nie mają doświadczenia w tego typu sprzętach. Aby ułatwić podjęcie decyzji, przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych sprzętów na rynku. Wybrane modele są rekomendowane przez doświadczonych rodziców.

1. Niania elektroniczna VTECH BM4600

To urządzenie doskonale sprawdza się do dyskretnego monitowania maluszka. Przyjazny wygląd sowy sprawia, że produkt jest oryginalnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Akcesorium powstało w oparciu o technologię 2.4GHz. Dzięki temu unikniesz zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne w domu. Ponadto urządzenie ma:

– 9 wbudowanych kołysanek, które pomogą Ci ukołysać dziecko do snu;

– zasięg do 300 m w otwartej przestrzeni, a w budynkach do 50 m;

– dwustronny system komunikacji dwustronnej – możesz bezpośrednio mówić do swojej pociechy, gdy czuje się niepewnie bez mamy;

– możliwość sterowania obrazem kamery;

– alarm wibracyjny.

2. Niania elektroniczna VTECH VM3254

Niania ma funkcję dwukierunkowej komunikacji i lampkę nocną w nadajniku. Urządzenie możesz aktywować za pomocą dźwięku. 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości pozwala na monitorowanie malucha, gdy przebywasz w innym pomieszczeniu. Co więcej, sprzęt zapewnia aż do 19 godzin streamingu wideo przy jednym ładowaniu akumulatorków. Akcesorium ma także wbudowany wskaźnik temperatury.

3. Niania elektroniczna VTECH BM1000

To niewielkich rozmiarów zestaw, który składa się z nadajnika i odbiornika. Dzięki cyfrowej transmisji wszelkie hałasy i zakłócenia są eliminowane. Urządzenie ma 5 -stopniową skalę wskazującą poziom dźwięku w pomieszczeniu dziecka. Ponadto sprzęt zapewnia transmisję na odległość do 50 m wewnątrz budynku. Praktyczny zaczep umożliwia Ci przymocowanie odbiornika do paska lub spodni.

Najnowsze wpisy
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać

testowy blog vtech vm2251