VTech – włącz w sobie spokój

W końcu nastała cisza… Po dłuższych zmaganiach z wytrwałym „staczem”, któremu oczy same się zamykają, ale nie spocznie, bo przecież nareszcie może obserwować świat nie tylko z pozycji horyzontalnej. Po piętnastu śpiewankach-kołysankach. Po delikatnym oderwaniu ręki od plecków, palec po palcu, niewyczuwalnie. Po wypełznięciu z pokoju dziecięcego niczym pyton z warszawskich chaszczy. Tylko co teraz – wziąć w końcu prysznic, czy umyć włosy, a może jednak wstawić pranie? Czeka jeszcze przepełniona skrzynka mailowa i rachunki do zapłacenia. Ale zaraz… Przecież trzeba przygotować pyszną, pożywną zupkę z warzyw od lokalnego rolnika!

Jednak wygrywa zupa. Tylko jeszcze trzeba zajrzeć do pokoju i sprawdzić, czy przypadkiem jedno oko już się nie otwiera, kocyk za bardzo się nie zsunął, a pluszowa żyrafka niebezpiecznie nie przewróciła się w pobliżu noska…

STOP. Zatrzymaj się. Teraz jest czas dla Ciebie. Policz do pięciu i włącz w sobie spokój. Wyskocz z tego pędzącego pociągu obowiązków i wyrzutów sumienia. Złap balans i zadbaj o swój komfort. Bo kiedy Ty – zagoniony, zestresowany, nastawiony na ciągłe działanie Rodzicu poczujesz spokój, to zobaczysz, jak w magiczny sposób świat dookoła Ciebie zwalnia…

Wiemy co czujesz, rozumiemy Twoje nastroje i lęki. Jesteśmy z Tobą i to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy projekt VTech – włącz w sobie spokój. Chcemy przypomnieć Ci, że Rodzic jest tak samo ważny jak Dziecko. Bo czyż nie jest tak, że nasze emocje oddziałują na najbliższe otoczenie? Czy Dziecko nie wyczuwa naszego podenerwowania, napięcia? Tak dużo mówi się teraz o work-life balance. A dlaczego nie przenieść tej idei do swojego domu, rodziny, związku?

Pomożemy Ci więc włączyć w sobie spokój, wspólnie ze specjalistami z różnych dziedzin podpowiemy, jak go osiągnąć, nie odczuwając równocześnie wyrzutów sumienia, że skupiając się na swoich potrzebach zaniedbujemy Dziecko, dom, pracę oraz obowiązki dnia codziennego. Bądź z nami tutaj, na blogu, odwiedzaj nasze kanały w mediach społecznościowych, śledź wspólnie z nami blogerki zaangażowane w tematy parentingowe i zgłębiające świat Dziecka, zaglądaj do sklepów z naszymi produktami – we wszystkich tych miejscach będziemy starali się wspierać Cię w rodzicielskich zmaganiach.

Marka VTech od lat pomaga Rodzicom w opiece nad Dzieckiem. W naszym wcześniejszym projekcie Śpij dobrze Maluszku podpowiadaliśmy, jak zadbać o komfortowy sen Pociechy, którego nieodzownym wsparciem są nasze nianie elektroniczne. Stoją one na straży nie tylko snu Malucha, ale przede wszystkim zapewniają Ci spokój, dają poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że wszystko masz pod kontrolą. Dzięki naszym produktom rodzice mogą choć na chwilę oderwać się od swoich pociech, fizycznie – wyjść do innego pokoju, w domu zejść piętro niżej czy do ogrodu. Teraz popracujemy nad oderwaniem psychicznym 🙂 Podpowiemy Ci, jak nauczyć się złapać balans, jak przypomnieć sobie o …SOBIE. Włącz w sobie spokój – razem z nami.

Ten wpis jest częścią kampanii: VTech – włącz w sobie spokój

W VTech już kolejny raz realizujemy projekt, którego celem jest wsparcie Rodziców. Od lat wsłuchujemy się w potrzeby Dzieci i ich Rodziców. Dlatego naturalnie przychodzi nam chęć angażowania się  w sprawy dotyczące jednakowo dobra Maluszków, jak i spokoju ich Najbliższych. W poprzednim projekcie – „Śpij dobrze Maluszku” – skupialiśmy się przede wszystkim na potrzebach Dziecka i dbaniu o jego bezpieczny, komfortowy sen. Tym razem zgodnie z przyświecającym nam hasłem „VTech – włącz w sobie spokój”, zwracamy się w kierunku samego Rodzica, który nie tylko ma prawo, ale powinien myśleć także o sobie. Dostarczamy nianie elektroniczne, które pomagają zadbać o siebie szczególnie wtedy, kiedy Dziecko śpi.

Najnowsze wpisy
Napisz do nas

Tekst nieczytelny? Kliknij by zmienić. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij ENTER aby wyszukać

Vtech Myla uspokajaczblog vtech jesień